Neohodnoceno

3M™ V9C Čiré integrované brýle na přilbu

3M™ Integrované bezpečnostní brýle V9C mají čirý zorník a snadno se připevňují k náhlavnímu pásu 3M přileb. Unikátní design umožňuje snadné posouvání brýlí mezi přilbou a náhlavním pásem.

Skladem u dodavatele
Kód: 7100092589
Značka: 3M™
312,60 Kč 378,25 Kč včetně DPH
Kategorie: 3M
  • Poskytují ochranu očí před částicemi a UV
  • Lze je snadno připevnit k 3M™ Ochranným přilbám
  • Odolná povrchová vrstva zorníku proti poškrábání a zamlžování pomáhá minimalizovat poškození fyzickými vlivy a zamlžování
  • Jsou snadno přizpůsobitelné pro pohodlné nošení
  • Testováno a schváleno podle EN 166:2001
  • Označení obličejového štítu 2C-1,2 3M 1 F

3M™ Integrované ochranné brýle do ochranné přilby V9C, jsou ochranné brýle s čirým zorníkem, určené k připevnění k 3M™ Ochranným přilbám k zajištění ochrany před částicemi a UV.

3M™ Integrované ochranné brýle do ochranné přilby V9C vám zajistí ochranu před částicemi a UV. Tyto ochranné brýle mají čirý zorník s odolnou povrchovou vrstvou proti poškrábání a zamlžování, která pomáhá minimalizovat poškození fyzickými vlivy a zamlžování. Lze je snadno přizpůsobit a připevnit k 3M™ Ochranné přilbě. Díky svému unikátnímu provedení se mohou snadno pohybovat mezi skořepinou ochranné přilby a náhlavní páskou. Mohou tak těsně dosednout na tváře uživatele a poskytnout mu ochranu. Tyto ochranné brýle jsou schváleny podle normy EN166.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: